Політика конфіденційності

Загальні положення

Ці Правила конфіденційності пояснюють нашу політику збирання, використання та поширення інформації, що може бути отриманою від відвідувачів сайту Освітнього центру «СЛОВО» (https://slovo.com.ua/)

Перед використанням інформації, розміщеної на вебсайті Освітнього центру «СЛОВО», і/або передачею ваших даних на ці ресурси, будь ласка, ознайомтесь із нижченаведеними Правилами конфіденційності.

Збирання та оброблення інформації

Ваша згода

Використовуючи вебсайт Освітнього центру «СЛОВО», ви погоджуєтесь із Правилами конфіденційності. Передаючи нам інформацію про себе, ви даєте згоду на її збирання, використання та поширення відповідно до чинних Правил.

Активне збирання інформації

Освітній центр «СЛОВО» може збирати інформацію про відвідувачів через анкетні дані, опитування, листування електронною поштою та заповнення форм для реєстрації та подачі заявки. Отримана інформація може містити персональні дані (наприклад, повне ім’я, прізвище та по батькові, телефонні дані тощо). Передана інформація збирається лише для внутрішнього використання компанією та не розголошується третім особам. Персональна інформація про клієнта знищується у випадку відсутності необхідності її використання або невідповідності цілям запиту.

Пасивне збирання інформації

Під час користуванням вебсайту Освітнього центру «СЛОВО» певна інформація може бути зібраною пасивно, тобто без активного надання персональних даних з вашої сторони; з використанням різноманітних технологій (IP-адреси, cookies-файлів тощо). Ваш браузер автоматично передає інформацію на сервер компанії. Користувач вебсайту може налаштувати браузер таким чином, щоб відхиляти всі файли cookies або сповіщати про їхнє відправлення.

Використання та поширення інформації

Ми можемо використовувати зібрану інформацію для обробки запитів реєстрації нових клієнтів та надання їм освітніх послуг/ консультацій, внутрішніх маркетингових досліджень, поліпшення функціональних можливостей сайту та створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Захист персональних даних

Ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки задля захисту вашої персональної інформації. Зібрану інформацію Компанія зобов’язується не розповсюджувати третім особам без згоди на це клієнта.

Зміни Правил конфіденційності

Усі зміни, що будуть внесені до чинних Правил, будуть опубліковані на цій сторінці.

Прикінцеві положення

Користувач згоден із чинними положеннями Політики конфіденційності, що передбачає збирання, використання та поширення інформації, яка може бути отриманою від відвідувачів сайту Освітнього центру «СЛОВО» (www.slovo.com.ua).

Користувач підтверджує своє повноліття та відсутність будь-яких актів, що обмежують його дієздатність.

У випадку виникнення в користувача вебсайту додаткових питань, що не висвітлені в чинних правилах Політики конфіденційності, користувач вебсайту може надіслати лист за адресою: м. Київ, вул. Олени Пчілки 5, оф. 251.

Фрмат навчання
Мінігрупи (до 6 учнів на занятті)
Індивідуальні уроки
Семестрове навчання
Відпрацювання пропущених уроків
Дисципіни
Українська мова
Українська література
Математика
Історія України
Дизайн
Програмування
Тестування
Кнтакти