Питання та відповіді
Чи достатньо пройти ваші курси, щоб отримати гарні бали на ЗНО та ДПА?
Будь-яка підготовка з викладачем потребує роботи як самого вчителя, так і учня. Ми можемо гарантувати максимальну віддачу зі свого боку. Однак варто пам’ятати, що учневі необхідно не пропускати заняття, виконувати домашні завдання, готуватися до уроків, тоді він, безсумнівно, зможе здобути високі результати на іспитах.
Яким чином відбувається контроль знань учнів і як про успішність дізнаються батьки?
Під час процесу навчання контроль знань відбувається кожного уроку (тестування з попередньої теми, аналіз домашнього завдання, усні опитування, мозкові штурми, задачі, аналіз написаних творів). Після вивчення блоку викладачі освітнього центру проводять зріз знань у форматі подібних тестових завдань, після чого складається рейтинг та ведеться інформування батьків про успішність учнів.
Що таке мінігрупа і чи можливо відвідувати індивідуально?
В освітньому центрі наявний чіткий поділ за рівнями учнів, що визначаються під час першого заняття. У подальшому викладач дає рекомендацію щодо відвідування:
  • мінігрупи (до 5 учнів на занятті)
  • мінігрупи (2 учні на занятті)
  • індивідуальні заняття
Чи можливо бути присутнім на першому занятті та поспілкуватись із викладачем?
Так, звичайно. Батьки можуть присутні на будь-якому занятті в нашому центрі. Також можна підійти після уроку до викладача та поспілкуватись детальніше про рівень учня та програму, що буде складена відповідно до поставленого завдання.
Фрмат навчання
Мінігрупи (до 5 учнів на занятті)
Індивідуальні уроки
Семестрове навчання
Відпрацювання пропущених уроків
Дисципіни
Українська мова
Українська література
Математика
Історія України
Дизайн
Програмування
Тестування
Кнтакти