Питання та відповіді
Чи достатньо пройти ваші курси, щоб отримати гарні бали на ЗНО та ДПА?
Будь-яка підготовка з викладачем потребує роботи як самого вчителя, так і учня. Ми можемо гарантувати максимальну віддачу зі свого боку. Однак варто пам’ятати, що учневі необхідно не пропускати заняття, виконувати домашні завдання, готуватися до уроків, тоді він, безсумнівно, зможе здобути високі результати на іспитах.
Яким чином відбувається контроль знань учнів і як про успішність дізнаються батьки?
Під час процесу навчання контроль знань відбувається кожного уроку (тестування з попередньої теми, аналіз домашнього завдання, усні опитування, мозкові штурми, задачі, аналіз написаних творів). Після вивчення блоку викладачі освітнього центру проводять зріз знань у форматі подібних тестових завдань, після чого складається рейтинг та ведеться інформування батьків про успішність учнів.
Що таке мінігрупа і чи можливо відвідувати індивідуально?
В освітньому центрі відбувається розподіл учнів за навчальним класом та рівнем знань (низький/ середній/ достатній/ високий), на основі чого формується група для відвідування занять. Спочатку учень тестується з викладачем, у подальшому вчитель дає рекомендацію щодо відвідування та навчальний план відповідно до програми підготовки.
  • мінігрупи (до 6 учнів в освітньому центрі)
  • мінігрупи (до 4 учнів дистанційно)
  • індивідуальні заняття
Чи можливо бути присутнім на першому занятті та поспілкуватись із викладачем?
Так, звичайно. Батьки можуть бути присутні на будь-якому занятті. Також можна поспілкуватися із викладачем про рівень підготовки та програму уроків в освітньому центрі чи запросити відеодзвінок, якщо учень проходить навчання дистанційно.
Фрмат навчання
Мінігрупи (до 6 учнів на занятті)
Індивідуальні уроки
Семестрове навчання
Відпрацювання пропущених уроків
Дисципіни
Українська мова
Українська література
Математика
Історія України
Дошкільна підготовка
ЗНО
ДПА
Кнтакти